Jdi na obsah Jdi na menu
 


18. 5. 2020

Mostecký autokoncert je téměř vyprodaný! O půlnoci Leoše Mareše vystřídá pravé automobilové kino

Most - Vstupenky lze zakoupit na www.autokoncerty.cz v síti Ticketportal a na www.autokino-usti.cz. Na show Leoše Mareše zbývá posledních pár lístků, nikdo by tak neměl s nákupem váhat.

 

„Autokina měla v Ústí tak velký úspěch, že jsme se je rozhodli přestěhovat i do Mostu. A kde jinde si užít cenami ověnčený snímek z prostředí závodního okruhu, než právě na mosteckém autodromu? Cílíme jak na návštěvníky autokoncertu, kterým se ještě nebude chtít domů, tak i na ty, kteří chtějí dorazit prostě jen na dobrý film,“ vysvětlil pohotový nápad na zpestření pátečního večera ředitel agentury Dream PRO Luboš Machoň.

 

Brány autodromu se pro divácké posádky automobilů v pátek otevřou už v 17:30 hodin. Každý návštěvník musí dodržovat přísná hygienická a bezpečnostní opatření. Pořadatelé zaparkují vůz vždy na určené místo s odstupem od dalších aut, z vozidel se během představení nesmí vystupovat. Speciální systém je připraven i pro prodej baleného občerstvení či návštěvu toalet. Autokoncertem  jeho organizátoři podpoří i zdravotníky a záchranáře Ústeckého kraje. „Na bezpečnost akcí dohlíží dobrovolní hasiči z Mostu a zaměstnanci společnosti Medevac, která na autodromu zajišťuje záchrannou službu. Všichni se vzdali honoráře jako poděkování personálu, který nás chrání v první linii před rozšířením nákazy koronavirem,“ doplnila Rosenkranzová.

 

Vystoupení si návštěvníci vychutnají na velkém pódiu s šedesátimetrovým navazujícím molem. Podél stage budou navíc i velké led obrazovky, takže všichni návštěvníci uvidí opravdu každý detail show na podiu. Led obrazovky pak o půlnoci poslouží jako obří promítací plátna.

 

 

zdroj: Autodrom Most

foto: Autodrom Most

autor: Růžička