Jdi na obsah Jdi na menu
 


KRIMI UDÁLOSTI

Příspěvky

21. 4. 2020

Teprve šestnáctiletý darebák kradl a loupil

/ Rubrika: KRIMI UDÁLOSTI

V předešlých dnech obvinila komisařka z Oddělení obecné kriminality v Kroměříži z trestných činů krádež, porušování domovní svobody, loupež a poškození cizí věci teprve šestnáctiletého chlapce. Ten se v říjnu loňského roku a během letošního března dopustil ve městě Bystřice pod Hostýnem hned čtyř protiprávních skutků.  

 
Celý příspěvek

20. 4. 2020

Anonym oznámil na policejní linku uložení bomby v Ostravském nákupním centru

/ Rubrika: KRIMI UDÁLOSTI

Dnes v ranních hodinách bylo policistům oznámeno, že anonym nahlásil uložení nástražného výbušného systému v obchodním řetězci. 

 
Celý příspěvek

18. 4. 2020

Vynikající práce Olomouckých kriminalistů při dopadení vraha. Stačilo jim třicet šest hodin

/ Rubrika: KRIMI UDÁLOSTI

Ve středu 15. dubna 2020 po dvacáté hodině policisté přijali oznámení o pohřešování jednapadesátileté ženy z Olomoucka, která se nevrátila v domluveném čase domů a rodina o ni má obavy. Policisté Ihned zahájili pátrání a žena byla nalezena zanedlouho po oznámení, bohužel bez známek života, u polní cesty v Olomouci – Chválkovice. Z prvotního ohledání na místě činu bylo zřejmé, že se na její smrti podílela cizí osoba.  

 
Celý příspěvek

18. 4. 2020

Muži vyhrožovaly nákazou koronavirem

/ Rubrika: KRIMI UDÁLOSTI

Během nouzového stavu se moravskoslezští policisté poprvé setkali s případem podezření na úmyslné poškození zdraví osob nebezpečnou virovou infekcí způsobující onemocnění COVID-19.

 
Celý příspěvek

10. 4. 2020

Pátrací akce v josefovském podzemí měla dobrý konec

/ Rubrika: KRIMI UDÁLOSTI

Na tísňovou linku zavolala v pátek 10. 4. před 3. hodinou ranní žena s tím, že její partner odešel ve čtvrtek odpoledne do podzemí josefovské pevnosti fotit netopýry a doposud se nevrátil. Existovalo podezření, že se mohlo muži něco stát.

 
Celý příspěvek

24. 3. 2020

Brněnští strážníci dopadli muže, který údajně v opilosti zaklínil auto mezi kolejemi

/ Rubrika: KRIMI UDÁLOSTI

Brněnští strážníci pátrali v noci na dnešek v Komárově po řidiči, který v Konopné ulici vjel svým autem do opravovaného úseku tramvajové trati a vůz se mu tam vzpříčil.

 
Celý příspěvek

12. 3. 2020

Muže donutila k odložení nože až namířená služební zbraň

/ Rubrika: KRIMI UDÁLOSTI

Hlídka pořádkové jednotky brněnské městské policie zasahovala v úterý dopoledne ve Veselé ulici u muže, který kolem sebe údajně prudce máchal nožem. Podle svědků stál osamoceně a výpady nesměřoval proti nikomu z kolemjdoucích.

 
Celý příspěvek

10. 3. 2020

Seniorka nechala za zavřenými dveřmi nemocného manžela a zapnutou plynovou troubu, vysvobodit muže musely brněnští strážníci

/ Rubrika: KRIMI UDÁLOSTI

Strach o svého muže měla dvaaosmdesátiletá žena ze středu Brna, která se v pátek odpoledne ozvala na linku 156

 
Celý příspěvek

5. 3. 2020

Běžná mobilní celnická hlídka zadržela rekordmana mezi pašeráky - polykači

/ Rubrika: KRIMI UDÁLOSTI / Komentářů: 0

Boj s drogami je celosvětový problém, který se nevyhýbá ani České republice. Drogové gangy vymýšlí stále způsoby, jak drogu nenápadně dovézt. Mimo jiné si najímají tzv. polykače, aby ve svých útrobách drogy dopravili do vzdálených destinací. Jednou z nich mohla být zřejmě i Česká republika.

 
Celý příspěvek

19. 2. 2020

Sebevrah v Praze po šesti hodinách vyčerpáním omdlel

/ Rubrika: KRIMI UDÁLOSTI / Komentářů: 0

Dlouhých šest hodin zasahovaly složky IZS u případu v pražských Hradčanech. V úterý ve večerních hodinách přijali na lince 158 oznámení od muže, který měl obavu o život svého známého. Ten totiž napsal na sociální síť vzkaz, ve kterém uvedl, že chce skončit se životem.

 
Celý příspěvek