Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. 1. 2020

Čtyřiatřicetiletý muž zaútočil na Silvestra nožem na matku

Prostějov - Hodinu před začátkem nového roku 2020 přijali policisté oznámení o napadení ženy v Prostějově. Hlídka na místo dorazili během pár minut. Podle prvotních informací došlo kolem třiadvacáté hodiny k hádce mezi synem a matkou. Spor záhy přerostl ve fyzické napadení, ve kterém muž nožem zaútočil na svou dvaapadesátiletou matku, které způsobil bodnořezné poranění, informovala o případu mluvčí Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje Libor Hejtman.

 

Zraněné ženě se podařilo útoku ubránit a z bytu utekla k sousedům. Policisté na místě okamžitě podnapilého muže zadrželi. Žena byla převezena do nemocnice v Prostějově. Na místo události byli přivolaní kriminalisté z Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje, kteří si věc převzali. Motivem útoku byly pravděpodobně rodinné spory mezi matkou a synem.

 

Obviněný muž nebyl v minulosti odsouzen pro trestnou činnost. Kriminalisté podali státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí muže do vazby, který soud akceptoval a poslal muže do vazby. Obviněnému muži hrozí za trestný čin vraždy ve stadiu pokusu trest odnětí svobody na deset až osmnáct let, dodal k případu mluvčí Libor Hejtman. 

 

zdroj: PČR OLK

foto: Ilustrační

autor: fil

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář