Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. 1. 2020

Dva nahatý chlapi Zounar s Krausem gratulovali kolegyním Randové a Šinkorové k narozeninám

Praha - Právě „dva nahatý chlapi“, tedy Zounar s Krausem a ještě s producentem Jiřím Turkem před pár dny v rámci představení v pražském Divadle Palace popřáli herečkám k jejich narozeninám a předali luxusní dárečky. „Byly to jedny z nejhezčích narozenin na jevišti, jaké jsem kdy zažila! Děkuji moc, kluci naši zlatí, za úžasné překvapení a taky za fantastický dárky! Myslela jsem, že mě štěstím klepne pepka!“ jásala Daniela Šinkorová.

 

 

Přitom už nyní spolu tento věčně rozesmátý ansámbl, ještě spolu s hercem Zbyškem Pantůčkem, zkouší pod režijním vedením Antonína Procházky další „řachandu“ od stejného autora - Sébastiéna Thiéryho.

 

 

„Jmenuje se to Osm eur na hodinu a je to taky komedie. Premiéra bude v březnu a moc se na to těšíme. Už zkoušíme a je to bezva…,“ řekl Martin Zounar, který vloni všem vytřel zrak, když právě on mnohým dokázal, jak skvělý a nepřekonatelný je divadelní herec, díky Dvěma nahatým chlapům. Doposud jej diváci znali hlavně jako seriálového herce. „Máme radost, že se představení lidem líbí a musím se pochlubit, že v některých městech hrajeme dvakrát i třikrát, tak moc se to líbí a lístky jsou skoro vždy okamžitě prodány,“ podotkla „Heluš“ z novácké Ordinace v růžové zahradě Martina Randová, která si spolupráci se všemi kolegy nejenom pochvaluje, ale doslova užívá. „Je to tak skvělá atmosféra, velká legrace, ale hlavně se všemi kolegy obrovská pohoda. A to je pro mě strašně důležité,“ podotkla i průvodkyně televizních proměn Martina Randová.

 

 

A o čem že nová komedie Osm eur na hodinu je?

 

 

Jacques a Laurence, bohatý buržoazní pár středního věku, zaměstnává na černo podivnou paní na úklid. Rosa je hotová nešťastnice: nejenže se nechá vykořisťovat svými „zaměstnavateli“ a stará se o svého přítele, který se od ní nechá živit, ale každý den se jí přihodí nějaký malér. Jednou ztratí telefon, podruhé si zablokuje krk, třetí den krvácí z nosu… Řízením osudu se ta smůla přenese na Jacqua s Laurence, kteří se rozhodnou udělat cokoli, aby Rosu a především sebe zachránili od podivného prokletí. Nutno zmínit, že Rosa je ve skutečnosti muž – transvestita.

 

zdroj: redakce

foto: JT Promotion

autor: prok

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář