Jdi na obsah Jdi na menu
 


11. 12. 2019

Petra Černocká s dcerou a vnučkou mají vánoční singl s názvem Čas Vánoc

Praha - Hudbu i text písně Čas Vánoc, která už je nasazena do některých rádií a budou ji hrát postupně dalšínapsala pro tři generace zpěvaček Bára Vaculíková. Výsledná podoba vznikla ve studiu Little M Records ve spolupráci s producentem Mishanem Pajdiakem, kapelou Divé Baary a hostujícím pianistou Vítem Pospíšilem. „Jsem dojatá, že se písničku podařilo tak citlivě zaranžovat a krásně nahrát. Děkuju všem, kdo se na ní podíleli. Bude tu s námi ještě dlouho jako vzpomínka, jak jsme se s mámou propojily a jak byla Coco šikovná jako malá," vzkazuje zpěvačka Bára Vaculíková tvůrcům.

 

Píseň vychází v rámci oslav jubilea Petry Černocké, které by její sedmdesátku hádal jen málokdo. „I Bára letos slaví kulatiny. Jsem moc ráda, že mě ke spolupráci oslovila a daly jsme to konečně ve třech dohromady. Písnička je to překrásná. Určitě vás vezme za srdce," chválí dceru Petra Černocká.

 

A jak vzniklo přízvisko Coco Vie vnučky Petry Černocké a dcery Báry? "Coco je dnes osm a od mala si tak sama říkala. Vzniklo to odloučením přípony od jejího prvního jména Olívie. Je to zvláštní, ale je to tak. A rozhodli jsme se jí s jejím uměleckým jménem vyjít vstříc," směje se Vaculíková.

 

Petra Černocká koncem listopadu oslavila narozeniny výstavou svých obrazů a fotografií z fotokalendáře, který s dcerou a vnučkou nafotila. Kalendáře i jednotlivé fotky s podpisem zpěvačky mohou fanoušci získat na stránkách Pictoart.cz.

 

Píseň Čas Vánoc, jenž měla předpremiéru na vernisáži a křtu knihy v Galerii 1, vychází u vydavatelství Little M Records ve spolupráci se Supraphonem a najdete ji ve všech běžných distribučních sítích.

 

Tento pátek 13.12. od 16:00 se v OC Metropole Zličín /prodejna HomeArt/ koná autogramiáda Petry Černocké a knihy „Saxana 70“, kdy kmotrou knihy malého „veřejného křtu“ bude bývalá TV hlasatelka, dnes moderátorka Marie Tomsová.

 

 

zdroj: redakce

foto: Jan Tůma

autor: rek

 

Náhledy fotografií ze složky Singl Petry Černocké Čas Vánoc

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář