Jdi na obsah Jdi na menu
 


PÁTRACÍ RELACE POLICIE ČR

Příspěvky

29. 7. 2020

Policie prosí o pomoc při pátrání po svědcích závažné dopravní nehody

V sobotu, 25. července kolem 17:00 hod., došlo v pražské Zbraslavi, na přechodu pro chodce, ke srážce vozidla s nezletilou dívkou, která tam stála i se svým kolem.  Konkrétně se jednalo o přechod pro chodce za křižovatkou ulic Elišky Přemyslovny, U Včely a Zdeňky Nyplové, v blízkosti ubytovny Barbora.

 
Celý příspěvek

24. 7. 2020

DÍTĚ V OHROŽENÍ: Osmiměsíční Jakub může být v ohrožení života!

Strach o dceru i vnuka přiměl matku 18leté Jany Lenkovičové z Prahy zavolat na pomoc policisty. Mladá maminka i se svým osmiměsíčním synem Jakubem prý odešla z domu neznámo kam. Dítě může být v ohrožení života.

 
Celý příspěvek

24. 7. 2020

Olomoučtí kriminalisté prosí veřejnost o pomoc při pátrání po totožnosti zloděje

Policisté obvodního oddělení Olomouc 1 se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámého muže, a to v souvislosti s prověřováním případu krádeže finanční hotovosti ve výši 9 000 korun z volně odloženého, neuzamčeného příručního trezoru, který se nacházel ve volně přístupné recepci v jedné z olomouckých společností. Ke krádeži došlo dne 17. června 2020 v době od 15:29 hodin do 15:56 hodin.

 

 
Celý příspěvek

24. 7. 2020

Kriminalisté pátrají po 18leté ženě s malým dítětem

Mladá maminka i se svým osmiměsíčním synem Jakubem prý odešla z domu neznámo kam. Pátrají po nich pražští kriminalisté a prosí veřejnost o pomoc.

 
Celý příspěvek

17. 7. 2020

Policisté prosí veřejnost o pomoc při pátrání po neznámém lupiči

Dosud neznámí lupič se v Praze vloupal do rodinného domu, kde odcizil vše, co mělo nějakou cenu. Následně z místa činu odjel autem, které odcizil před domem. 

 
Celý příspěvek

15. 7. 2020

Policie hledá svědky závažného trestného činu

Na dálnici D48 ve směru jízdy od obce Pazderná na Frýdek Místek se čelně střetl motocyklista s jedním osobním vozidlem a následně i druhým.

 
Celý příspěvek