Jdi na obsah Jdi na menu
 


12. 3. 2020

Přepážky pro vyřízení přestupků se uzavřou,brněnští strážníci chtějí chránit veřejnost

Brno - „Je nereálné, aby se v prostorách pro vyřízení přestupku sešlo stanovených třicet osob. Musíme však chránit zdraví společnosti a zejména jejích nejohroženějších členů, což jsou v souvislosti s koronavirem nemocní a starší spoluobčané. Organizace jako městská policie by měly jít příkladem,“ podotýká Luboš Oprchal, ředitel Městské policie Brno.

 

Strážníci tedy žádají o pochopení všechny, kdo měli v plánu pracoviště v Křenové ulici navštívit. „Komplikace nás mrzí, ale zvolené řešení považujeme za nejlepší východisko,“ doplňuje Luboš Oprchal.

 

Pro větší komfort veřejnosti prodlouží strážníci lhůty pro vyřízení přestupků na tři týdny od zrušení mimořádných opatření. Od příštího pondělí až do odvolání bude v souvislosti s opatřeními uzavřena veřejnosti celá budova v objektu Křenové 4.

 

Aktuální informace od městské policie mohou zájemci sledovat na webu strážníků na adrese www.mpb.cz i na profilu www.facebook.com/mpbrno.

 

Strážníci již v souvislosti s koronavirem preventivně zrušili i zbylé aktivity aktuálního ročníku vyhledávaného projektu Senior akademie.

 

zdroj: MP Brno