Jdi na obsah Jdi na menu
 


SPORTOVNÍ ZPRÁVY

Příspěvky

22. 4. 2020

Pardubické závodiště získalo silného partnera pro letošní sezónu

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY

Letošní pardubická dostihová sezóna bude jednou provždy spojena se jménem holdingu BICZ, který podpoří pořadatelský Dostihový spolek. Holding BICZ se totiž stal hlavním partnerem dostihové sezóny 2020, kdy se poběží jubilejní 130. Velká pardubická.

 
Celý příspěvek

24. 3. 2020

Dohoda o snížení platů profesionálních fotbalistů

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY

V celé České republice se zastavila většina společenských a veřejných aktivit včetně sportovních a to následkem celosvětové koronavirové pandemie

 
Celý příspěvek

17. 2. 2020

Filip Mareš při premiéře v seriálu mistrovství světa v rally obstál na výbornou

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY / Komentářů: 0

Česká posádka Filip Mareš – Jan Hloušek, kterou podporuje Autoklub České republiky, se poprvé společně postavila na start závodu seriálu mistrovství světa v rally. Úřadující juniorské mistry Evropy v této disciplíně rozhodně nečekal lehký úkol, Rally Sweden dlouhodobě patří mezi světové podniky a letošní ročník navíc měl doslova atypické podmínky. Ještě před startem závodu došlo kvůli absenci sněhu k výraznému zkrácení trati a v časovém harmonogramu nakonec zůstalo pouhých devět rychlostních zkoušek o celkové délce necelých 150 kilometrů.

 
Celý příspěvek

4. 2. 2020

Národní tým juniorů do 20 let porazil v přípravě na mistrovství světa nejlepší tým Extraligy mužů

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY / Komentářů: 0

O víkendu 1. – 2. února se v plzeňské hokejbalové hale uskutečnilo soustředění národních týmů juniorů do 18 a 20 let připravujících se na mistrovství světa ve švýcarském Vispu a Raronu, jež bude probíhat od 24. června do 28. června letošního roku. V sobotu 1.2. si národní juniorské výběry zpestřily přípravu vzájemným duelem, z něhož vzešel jako vítěz starší výběr dvacítky po výsledku 6:3. O den později 2.2. se úřadující mistři světa kategorie U20 střetli v přípravném utkání s trojnásobným extraligovým šampionem z posledních tří sezón. Kert Park prověřil sílu dvacítky, která porazila aktuálně nejlepší celek v České republice 6:5 po nájezdech.

 
Celý příspěvek

24. 1. 2020

Gurecký a Kocourek míří do prestižního šampionátu Northern Talent Cup

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY / Komentářů: 0

Hned dvojice členů juniorského závodního týmu Automotodromu Brno uspěla s přihláškou do nového mezinárodního šampionátu Northern Talent Cup. Jakub Gurecký a Jonáš Kocourek budou v následující sezóně závodit s nejnadanějšími mladými závodníky ze severní a střední Evropy.

 
Celý příspěvek

23. 1. 2020

Beachvolejbaloví reprezentanti Perušič se Schweinerem si v olympijské kvalifikaci věří. V Ostravě si vyzkoušeli práci horníků

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY / Komentářů: 0

Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem ve středu a čtvrtek absolvovali natáčení promo-videí v ostravském Landek Parku, kde si zkusili role herců i horníků. Odnesl to krumpáč a havířská blůza. Beachvolejbaloví reprezentanti novinářům představili své plány na olympijskou sezónu. Věří, že turnaj J&T Banka Ostrava Beach Open jim pomůže k přímému postupu do olympijského Tokia.

 
Celý příspěvek

17. 1. 2020

Mistr republiky v cyklokrosu Emil Hekele bude startovat na Mistrovství světa 2020

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY / Komentářů: 0

Mistr republiky v cyklokrosu pro rok 2020 Emil Hekele projevil zájem o reprezentaci České republiky na Mistrovství světa ve švýcarském Dübendorfu (1. – 2. února 2020)

 
Celý příspěvek

4. 1. 2020

Český házenkářský tým v posledním testu před EUREM prověří Maďaři

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY / Komentářů: 0

Hned na Nový rok večer se český tým sešel v Brně. Po společné dvoudenní přípravě odcestují v sobotu do Györu, kde se utkají s Maďarskem. „Kvalitní soupeř, který nás výborně prověří,“ těší trenéra Daniela Kubeše.

 
Celý příspěvek

20. 12. 2019

Spolujezdecká akademie slavila advent vzděláváním

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY / Komentářů: 0

Třetí adventní neděle byla časem studijním pro účastníky Spolujezdecké akademie. Již podruhé se sešli spolujezdci z různých šampionátů rozvíjet své schopnosti a dovednosti pro toto krásné řemeslo.

 
Celý příspěvek

11. 12. 2019

Čeští hokejbalisté dominovali v přípravných zápasech v Žilině! Junioři Slovenska padli vysokým rozdílem

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY / Komentářů: 0

V sobotu 7. prosince se ve Sportovní hale na Bôriku v Žilině odehrály celkem čtyři přípravné duely národních týmů hráčů do 18 a 20 let. Každá reprezentační družina připravující se na červnové mistrovství světa juniorů ve švýcarském Vispu a Raronu, odehrála proti stejně starým výběrům Slovenska dva duely. Reprezentační osmnáctka udržela v prvním měření sil čisté konto, ve druhém klání nasázela téměř deset gólů! Dvacítce, která bude 24. – 28.6.2020 ve Švýcarsku obhajovat titul mistrů světa, se dařilo prakticky na chlup stejně. Svěřenci hlavního trenéra Tomáše Frimla ovládli oba duely se Slovenskem, když nastříleli celkem 15 gólů a obdrželi jen dva.

 
Celý příspěvek