Jdi na obsah Jdi na menu
 


SPORTOVNÍ ZPRÁVY

Příspěvky

20. 5. 2020

OMV MaxxMotion NASCAR Show se pojede v polovině listopadu

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY

Promotér NASCAR Whelen Euro Series a společnost AUTODROM MOST oznámili nový termín závodního víkendu OMV MaxxMotion NASCAR Show sezony 2020. Na velkém okruhu mosteckého autodromu v délce 4 212 metrů se pojede ve dnech 13. až 15. listopadu.

 
Celý příspěvek

20. 5. 2020

Projekt ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAM završen

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY

Čtyři úspěšné sezóny podpory rallyové posádky Filip Mareš a Jan Hloušek Autoklubem ČR měly být zakončeny v letošním roce startem na vybraných podnicích třech šampionátů, z nichž největší výzvou bylo mistrovství světa v rally. Koronavirová pandemie však bezprecedentně zasáhla do všech aktivit, motorsport nevyjímaje. Mezinárodní závody jsou zatím v nedohlednu. Na základě jednání došlo k ukončení projektu ACA ŠKODA AUTOKLUB TEAM, v jehož rámci posádka doposud závodila. Spolupráce mezi Autoklubem České republiky a Filipem Marešem nekončí. Filip v ACCR Czech Talent Teamu současně přechází ze člena do pozice patrona mladých nadějí českého motorsportu.

 
Celý příspěvek

19. 5. 2020

„Kluci jsou po házené hladoví, na sraz se těší a to je pozitivní,“ říká před kempem v Zubří Jan Filip

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY

Český reprezentační tým se poprvé od lednového EURA sejde. Ale ne v kompletní sestavě. Na soustředění v Zubří budou chybět krajánci z Německa a obměněný tým čeká specifická příprava.

 
Celý příspěvek

18. 5. 2020

Česká asociace univerzitního sportu odložila České akademické hry v Olomouci až na rok 2021

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY

Česká asociace univerzitního sportu se rozhodla přeložit České akademické hry 2020, které se měly uskutečnit na konci června v Olomouci, na rok 2021.

 
Celý příspěvek

17. 5. 2020

Kapitán týmu Matějovský prodloužil smlouvu

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY

Marek Matějovský v těchto dnech podepsal s FK Mladá Boleslav prodloužení smlouvy o jeden rok, to znamená do konce června 2021. Vedení klubu se s ním dohodlo na další spolupráci navzdory tomu, že se momentálně zotavuje s opakované operace poraněné achilovky a do obnoveného ligového programu ročníku 2019-20 nezasáhne.

 
Celý příspěvek

17. 5. 2020

Virtuální závod Toskánsko vyhrál Daniel Turek

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY

První podnik online závodů zastřešený Českým svazem cyklistiky a jeho partnerů proběhl pod názvem e-GrandPrix Czech cycling Federation – Tuscany, vítězem se stal Daniel Turek z Israel Cycling Academy. 

 
Celý příspěvek

15. 5. 2020

Český fotbalový reprezentant Jakub Jankto odehraje v neděli 17. května od 18 hodin kompletní Víkendovou ligu ve hře FIFA20

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY

Český fotbalový reprezentant Jakub Jankto odehraje v neděli 17. května od 18 hodin kompletní Víkendovou ligu ve hře FIFA20. Fanoušci budou mít možnost s ním celou dobu komunikovat a hlavně přispět na dobrou věc.

 
Celý příspěvek

13. 5. 2020

Informace k termínu pořádání motokrosového MS v Lokti

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY

Jeden z nejvýznamnějších podniků motorsportu u nás, závod mistrovství světa v motokrosu, se měl letos v Lokti konat poslední červencový víkend. Kvůli koronavirové pandemii byl jeho termín zatím odložen, přípravy ale pokračují.

 
Celý příspěvek

6. 5. 2020

Překážková sezona v Pardubicích pravděpodobně začne až v letních měsících

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY

 Překážková sezona v Pardubicích začne později než se původně předpokládalo. Aktuálně nastavená pravidla pořádání sportovních akcí totiž organizaci mítinku v podmínkách Pardubického závodiště neumožňují. Dostihový spolek a.s. navíc usiluje o možnost pořádat dostihové dny za účasti alespoň omezeného počtu diváků.

 
Celý příspěvek

22. 4. 2020

Pardubické závodiště získalo silného partnera pro letošní sezónu

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY

Letošní pardubická dostihová sezóna bude jednou provždy spojena se jménem holdingu BICZ, který podpoří pořadatelský Dostihový spolek. Holding BICZ se totiž stal hlavním partnerem dostihové sezóny 2020, kdy se poběží jubilejní 130. Velká pardubická.

 
Celý příspěvek