Jdi na obsah Jdi na menu
 


SPORTOVNÍ ZPRÁVY

Příspěvky

17. 9. 2019

Nominace na mistrovství světa v silniční cyklistice

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY / Komentářů: 0

Vrchol sezóny v silniční cyklistice se přiblížil, Mistrovství světa, které se letos koná ve Velké Británii, odstartuje už 22. 9. 2019. Český tým na start tradičně postaví nejen početný, ale také silný tým reprezentantů.

 
Celý příspěvek

17. 9. 2019

Extraliga hokejbalu: Mistrovský Kert Park padl s oslabeným Autosklem

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY / Komentářů: 0

Nejvyšší hokejbalová soutěž mužů v České republice má za sebou dvě kompletní kola sezóny 2019/20. Minulý víkend se celkem odehrálo osm napínavých zápasů. K vidění bylo několik přestřelek, ale i nesmírně vyrovnané duely, jako v případě souboje pražského Kert Parku a pardubického Autoskla. V sobotu 14.9. se fanoušci těšili hned z dvojího derby, a to na severu a západě Čech.

 
Celý příspěvek

13. 9. 2019

Pražskou Štvanici ovládne po roce velkolepá florbalová akce

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY / Komentářů: 0

Utkání pod širým nebem zahájí florbalovou sezónu. Letos se již počtvrté uskuteční tato jedinečná událost, během které se na centrální dvorci pražské Štvanice představí tři velkokluby. Bude to velké. Rezervujte si druhý zářijový víkend 13. až 15.9.2019

 
Celý příspěvek

11. 9. 2019

Zbraslav - Jíloviště udělala tečku za novým šampionátem

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY / Fotografie: GRAND PRIX historických automobilů / Komentářů: 0

Dvaapadesátý ročník legendárního závodu Zbraslav – Jíloviště, který se v současnosti koná jako jízda do vrchu historických vozidel, se konal v sobotu 7. září 2019. I přes nepřízeň počasí se na Zbraslavské náměstí sjelo přes dvě stovky veteránů a tisíce diváků. Tímto podnikem vyvrcholil nový šampionát GRAND PRIX historických automobilů o putovní pohár prezidenta Autoklubu ČR. První místo čtyřdílného seriálu obsadil Jan Profeld s Jaguarem SS 20 z roku 1936

 
Celý příspěvek

11. 9. 2019

Druhá vlna prodeje vstupenek na zápasy Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů 2020 začne 16. září

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY / Komentářů: 0

Druhá vlna prodeje vstupenek na mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů 2020 začne v pondělí 16. září v 11. 00 hod. Vrcholnou hokejovou akci hostí od 26. prosince 2019 do 5. ledna 2020 Ostrava a Třinec.

 
Celý příspěvek

11. 9. 2019

Brněnské hráčky amerického fotbalu letos útočí na zlato a míří za čtvrtým titulem

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY / Komentářů: 0

Září a říjen je pro brněnské hráčky amerického fotbalu ve znamení zápasů a zúročení celoročního tréninku. Systém nejvyšší ženské soutěže zůstává stejný jako v předchozích letech - každý hraje s každým jeden domácí a jeden venkovní zápas. Letos Brno Amazons čeká poprvé výjezd za hranice, do ligy totiž přibyly polské Warsaw Sirens. I v tomto ročníku ženské ligy se Brno Amazons opřou o zkušené hráčky, které mají odehráno několik sezón.

 
Celý příspěvek

10. 9. 2019

Extrémní čtrnáctihodinová hasičská soutěž v poskytování první pomoci už zná své vítěze

V pondělí 9. září 2019 v 9 hodin odstartoval čtvrtý ročník celostátní soutěže profesionálních hasičů v poskytování první pomoci. Letos byl za pořadatele zvolen Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje a tým v čele s velitelem soutěže plk. Ing. Martinem Legnerem a hlavním rozhodčím pprap. Ing. Janem Sýkorou, DiS., pro reprezentační družstva ze všech krajů připravil v Mělníku a jeho okolí celkem čtrnáct věrohodných modelových situací. 

 
Celý příspěvek

5. 9. 2019

Již tuto sobotu se jede závod historických vozidel do vrchu Zbraslav - Jíloviště

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY

V sobotu 7. září 2019 se koná již 52. ročník mezinárodního závodu historických vozidel do vrchu Zbraslav – Jíloviště. Letos poprvé se jede jako součást nového šampionátu GRAND PRIX historických automobilů, jehož promotérem je Autoklub České republiky.

 
Celý příspěvek

5. 9. 2019

Na Masarykův okruh dorazí Formule 1 a středoevropská okruhová elita

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY / Komentářů: 0

Sedmnáct jednotlivých závodů čeká všechny návštěvníky Masaryk Racing Days. Závodní akce se uskuteční 6. až 8. září a nabídne boj o tituly ve středoevropském okruhovém šampionátu, atraktivní formulový pohár BOSS GP a výjimečnou závodní exhibici domácího týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra.

 
Celý příspěvek

3. 9. 2019

Seriál kvalifikací se uzavírá, do Velké pardubické zbývá jen pět týdnů

/ Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY

První zářijovou sobotu, tedy 7. září, se uzavře tuzemský seriál kvalifikací na 129. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. V pořadí čtvrtá kvalifikace bude tradičně i oslavou Evropského dne koní se zajímavým doprovodným programem. Sobotní mítink tentokrát nabídne devět dostihů, první z nich startuje ve 14 hodin.

 

 
Celý příspěvek