Jdi na obsah Jdi na menu
 


21. 7. 2020

Na jeden den gangsterem. Karel Abraham se vžil do role hrdiny ze slavné videohry

Brno - Brněnský rodák hodnotí natáčení pozitivně. „Byla to velká zábava, obecně mám jakékoliv natáčení rád, takže jsem si samozřejmě užil i tohle. Zvlášť když jde o podobně atraktivní formát, navíc v areálu Automotodromu Brno. Je to zároveň netradiční způsob, jak divákům představit Masarykův okruh z jiné stránky. Při natáčení jsme projeli prakticky půlku areálu a lidé se teď mohou podívat, co všechno se dá na okruhu zažít a vyzkoušet. Ať už jsou to motokáry, nebo třeba ubytování ve stylovém hotelu pár metrů od závodní dráhy,“ okomentoval natáčení Karel Abraham. Bývalý závodník MotoGP nejen jezdí na motorce, ale projeví se tu i jeho záliba ve zbraních, stejně jako divákům předvede své taneční umění v rámci dance battle v baru.

 

V druhém dílu GTAutomotodrom si zahrál i motocyklový jezdec Ondřej Ježek. „Vzpomínám, jak jsme GTA na Playstationu hráli s Abajou jako dvanáctiletí. Tak jsme si to po dvaceti letech střihli znovu rovnou naživo. Za mě parádní scénář od Petra Boháče a výroba od Okruháři.cz, která vždy slibuje speciální výsledek. Natáčení jsem si užil. Do role jsem se vžil tak, že jsem ještě půl dne po ulici chodil jak počítačová postavička,“ popsal svou zkušenost s netradičním video formátem Ondřej Ježek.

 

Mini série zábavných videí vzniká pod hlavičkou Automotodromu Brno, kde už v tuto chvíli mají připravený koncept dalších dílů. Výsledkem by měla být minimálně dvě další videa, která by dohromady divákům měla nabídnout ucelený příběh tak, jak jsou zvyklí z herní série Grand Theft Auto.

zdroj: Automotodrom Brno

foto: Automotodrom Brno